تاریخچه افرانت

شرکت افرانت در سال ١٣٧٦ با هدف توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک در کشور تاسیس گردیده و در سال ١٣٩٠ وارد فرابورس ایران شده است. طی این سال‌ها، افرانت توانسته است در ارائه خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی، خدمات دیتاسنتر، رایانش ابری و تجارت الکترونیکی خود را به عنوان پیشگام در خدمت‌رسانی به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات متعدد دولتی، نیمه دولتی و خصوصی معرفی و تثبیت نماید

خط مشی افرانت

شرکت افرانت، پیشرو در ارائه خدمات اینترنت، مرکز داده و تجارت الکترونیک، در راستای رویکردهای توسعه پایدار، بهبود خدمات و افزایش سهم بازار، بهره‌برداری از ابزارهای مدیریتی بین‌المللی را با تأکید و اولویت در خدمات حوزه مرکز داده، از ارکان سازمان خود می‌داند. در این راستا و به منظور اطمینان از ارائه خدمات منطبق با الزامات مشتریان، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2015 و به منظور بکارگیری رویکردهای بهینه ارائه خدمات، سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات مبتنی بر استاندارد ISO/IEC 20000-1:2018 و نیز به منظور صیانت از دارایی‌های ارزش‌مند اطلاعاتی و همچنین ایجاد بسترهای تداوم کسب و کار، سیستم مدیریت امنیت اطلاعات مبتنی بر استاندارد ISO/IEC 27001:2013 را مستقر می‌نماید.

مدیریت ارشد سازمان، ضمن تعهد به شناسایی و رعایت الزامات استانداردهای مرجع ذکر شده، و هر نوع الزام قانونی، مقرراتی، آئین‌نامه‌ای و قراردادی کاربست‌پذیر بر حوزه کسب و کار، با شناخت و درک بافت سازمان، فرازهای ذیل را به عنوان نیات و مقاصد بکارگیری ساز و کارهای مدیریتی مذکور و نیز جهت‌دهی و هدایت ارکان سازمان در این راستا، بیان می‌نماید:

مدیریت ارشد شرکت، با اعتقاد و التزام كامل به موارد بیان شده، و با پشتیبانی مناسب مدیریتی برای دستیابی به نتایج مورد انتظار، تعهد خود را به بهبود مستمر و اثربخشی نظام‌های مدیریتی مذکور اعلام داشته و تمامي مديران و كاركنان شرکت را موظف به رعایت مفاد این سند و سایر ارکان وابسته به آن می‌نماید.

مسئولیت اجتماعی

شرکت افرانت بعنوان پیشتاز صنعت اینترنت و تجارت الکترونیکی در کشور از طریق برگزاری سمینارها، مصاحبه ها، کنفرانس های مطبوعاتی، تشکیل جلسات با مدیران و تصمیم گیرندگان اصلی کشور در حوزه فضای مجازی بویژه مدیران و مسئولان ارشد وزارت ICT و شورایعالی فضای مجازی و غیره نقش تعیین کننده ای در ایجاد فرهنگ IT و آشنایی با صنعت دیتاسنتر بویژه دیتاسنترهای Cloud در میان مسئولان ارشد، مدیران میانی کشور و عموم مردم داشته است. همچنین شرکت افرانت همواره تلاش کرده است تا افزون بر ارایه این خدمات، فعالیت‌هایی را فراسوی کسب و کار و براساس رسالت اجتماعی خویش انجام دهد. افرانت علاوه برتمایل به توسعه پایدار و حرکت در جهت توسعه اقتصادی با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه اقدام به شناسایی مراکز خیریه و عام المنفعه نموده و در این راستا قدم برمی دارد.

پروانه‌ها و مجوزها

گواهینامه‌ها

واحد فروش

sales[AT]afranet.com

81180 - 021

واحد پشتیبانی

noc[AT]afranet.com

81189 - 021

افرانت | خدمات پهنای باند - دیتاسنتر - سرور ابری
شرکت افرانت در سال ١٣٧٦ با هدف توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک در کشور تاسیس گردیده و در سال ١٣٩٠ وارد فرابورس ایران شده است. طی این سال‌ها، افرانت توانسته است در ارائه خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی، خدمات دیتاسنتر، خدمات ابری و تجارت الکترونیکی خود را به عنوان شرکت پیشگام در خدمت‌رسانی به جامعه IT کشور معرفی نماید.