افتتاح دیتاسنتر جدید افرانت

شرکت افرانت در راستای ماموریت خود مبنی بر فراهم نمودن زیر ساخت‌های مورد نیاز جهت میزبانی کسب و کارهای دیجیتالی و پر مخاطب کشور، اقدام به احداث دیتاسنتری جدید مطابق با استانداردهای جهانی و همچنین استاندارد های ISO 9001 (Quality Management)و ISO 27001 (ISMS)، در ساختمان مرکزی این شرکت نموده است. با بهره‌برداری از این دیتاسنتر خدمات فضای رک پیشرفته افرانت توسعه یافته و همچنین امکان ارائه منابع مورد نیاز اعم از انواع سرورهای اختصاصی و ابری، فضای ذخیره سازی و خدمات های پشتیبان گیری جهت شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم شده است.

مزایای دیتاسنتر جدید:عکس های دیتاسنتردر حال حاضر شرکت افرانت با ارائه زیر ساخت های مورد نیاز جهت کسب و کارها و کارآفرینان برتر ایران مانند کافه بازار، دیوار، شیپور، دیجی کالا، اسنپ، تپ سی، الو پیک و ... بخش عمده ای از خدمات دیجیتال داخلی کشور را میزبانی می‌کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش سرویس‌ها می توانید با بخش فروش خدمات دیتاسنتر افرانت به شماره 5-811881 داخلی ٣ تماس حاصل فرمایید.

واحد فروش

sales[AT]afranet.com

81180 - 021

واحد پشتیبانی

noc[AT]afranet.com

81189 - 021

افرانت | خدمات پهنای باند - دیتاسنتر - سرور ابری
شرکت افرانت در سال ١٣٧٦ با هدف توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک در کشور تاسیس گردیده و در سال ١٣٩٠ وارد فرابورس ایران شده است. طی این سال‌ها، افرانت توانسته است در ارائه خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی، خدمات دیتاسنتر، خدمات ابری و تجارت الکترونیکی خود را به عنوان شرکت پیشگام در خدمت‌رسانی به جامعه IT کشور معرفی نماید.